STANDARTNÍ CENÍK

Výměna oleje

180 Kč

Broušení nožů sekaček

60 Kč

Broušení pilových řetězů

70 Kč


Na nevypsané úkony se cena stanovuje individuálně. 

POSEZÓNNÍ PROHLÍDKY

Příprava stroje na další sezónu, při prohlídce - je čištění stroje ZDARMA

Uvedené ceny nezahrnují cenu montovaných dílů

Benzínové sekačky

550 Kč

Elektrické sekačky

400 Kč

Benzínové křovinořezy a řetězové pily

400 Kč

Elektrické křovinořezy a řetězové pily

350 Kč

Benzínové nůžky na živý plot

400 Kč

Elektrické nůžky na živý plot

350 Kč


Co se u posezónní prohlídce dělá:

BENZÍNOVÉ SEKAČKY - kontrolují se všechny spoje konstrukce a táhel, bezpečnostní prvky a u pojezdu je zkontrolován klínový řemen, seřizování motoru, namazání pastorku u koleček s pojezdem nesmí chybět, taktéž i ložiska u všech koleček,  nabroušení a vyvážení nože, výměna oleje, vyčištění vzduchového filtru.

ELEKTRICKÉ SEKAČKY - kontrolují se všechny spoje konstrukce, bezpečnostní prvky, kontrola ložisek, vyčištění elektrického motoru, kontrola elektrického přívodu a spínače, nabroušení a vyvážení nože.

BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY A ŘETĚZOVÉ PILY - kontrolují se všechny spoje konstrukce, bezpečnostní prvky, kontrola a seřízení karburátoru, vyčištění filtrů, u řetězových pil nabroušení řetězu.

ELEKTRICKÉ KŘOVINOŘEZY A ŘETĚZOVÉ PILY - kontrolují se všechny spoje konstrukce, bezpečnostní prvky, vyčištění elektrického motoru, kontrola elektrického přívodu a spínače, u řetězových pil nabroušení řetězu.

BENZÍNOVÉ NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT - kontrolují se všechny spoje konstrukce, bezpečnostní prvky, kontrola a seřízení karburátoru, vyčištění filtrů, vyčištění lišty a její promazání.

ELEKTRICKÉ NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT - kontrolují se všechny spoje konstrukce, bezpečnostní prvky, vyčištění elektrického motoru, kontrola elektrického přívodu a spínače, vyčištění lišty a její promazání.

CENY PROHLÍDEK SE NEVZTAHUJÍ NA OPRAVY. PŘI ZJIŠTĚNÍ PORUCHY JE CENA OPRAVY KONZULTOVÁNA SE ZÁKAZNÍKEM.