Fotogalerie

Zde jsou mé ukázky práce

Kompletní renovace sekačky

Sekačka už po dlouholetém používaní dostávala zabrat na rozlehlém a nerovném pozemku. Sekačka potřebovala nějakou tu péči, byla rozebrána do posledního šroubku mimo motoru, šasi a kryty s držákem dostali nový nástřik, byl vyměněn olej, zkontrolován a seřízen chod motoru, nabroušení nože.

Narovnání klikové hřídele

Schovaný kámen v trávě dokáže sekačce udělat pěknou paseku. Při velkých otáčkách nože se zasekne o kámen. A zničí nůž, který se musí nabrousit nebo vyměnit a ohne klikovou hřídel. Tady se jednalo o rozebrání celého motoru. Od vytažení klikové hřídele, její narovnání a vyleštění. Následovně vyčištění motoru, přetěsnění až po nalití oleje. Odzkoušeno a vibrace už nejsou.

Oprava zadřeného motoru u řetězové pily

Stane se někdy že člověk zapomene nalít olej do benzínu u 2T motoru a pak dojde následnému zadření motoru, může se stát třeba i u křovinořezu. Dá se vše zachránit podle stavu zadření tím, že se vyleští válec i píst, stačí dodat nový pístní kroužek a je hotovo.

Renovace starého nářadí

Zakazník se sekačkou dovezl i rezavou sekeru se zlomeným topůrkem, odstranila se rez a ošetřila se olejem proti korozi, dalo se nové topůrko, a teď seká dříví jako za mlada.